Shell’e staj başvurusu yaparak 2015 yaz döneminde stajyer olmak istiyorsanız, bu sayfamızda detayları görebilir ve vereceğimiz link üzerinden staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

Shell Hakkında Genel Bilgiler

70’den fazla ülke ve bölgede yaklaşık 92.000 çalışanıyla faaliyet gösteren dünya çapında bir enerji ve petrokimya şirketler grubu olan Shell, gelişmiş teknolojileri ve yenilikçi yaklaşımı ile, sürdürülebilir bir enerji geleceği oluşturulmasına destek vermektedir.

Dünyanın önde gelen enerji firmalarından biri olan Shell, dünyada büyüyen enerji talebininin karşılanmasına ekonomik, çevresel ve sosyal yönden duyarlı yöntemlerle yardım ederek önemli bir rol oynuyor.

Shell Türkiye; Satış ve Operasyon, Ticari Akaryakıtlar ve Ticari Filo iş birimlerini kapsayan “Perakende Satışlar” ile “Madeni Yağlar”, “Rafineri ve Dağıtım”, “Enerji ve Gaz”, “Arama ve Üretim”, “Havacılık Satışları”, “Kimya Satışları” ve “Denizcilik Satışları” alanlarında faaliyet gösteriyor. Shell, Türkiye’de 700 personel ve perakende ağında 1000 istasyon ile 12 bin dolaylı çalışanıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Shell Staj Başvurusu – 2015 Stajyer İlanı Detayları

Shell, 2015 yaz döneminde stajyer olarak görev almak isteyen 3. sınıf öğrencileri için staj ilanını yayına aldı. Son başvuru tarihi 26 Mart olan staj programının detayları şu şekilde:

– Üniversitelerin 3. sınıfını tamamlamış,

– İyi düzeyde İngilizce bilen,

– MS Office programlarını iyi düzeyde kullanan,

– Okul tarafından zorunlu staj yapmak durumunda olan kişiler programa başvurabilirler.

Shell staj başvurusu için buraya tıklayın

staj-basvurusu-2015