Türkiye Şişecam 2016 dönemi için staj ilanını yayınladı. 20 Mart 2016 tarihine kadar başvuruları kabul edecek olan Şişecam, Ankara, Bursa, Denizli, Eskişehir, Mersin, Kırklareli, Kocaeli, İstanbul illerinde staj imkanı sunuyor.

Şişecam 2016 Yaz Dönemi Staj Başvurusu

  • Üniversitelerin Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler veya Sosyal Bilimler Fakülteleri’nde 2. veya 3. sınıfta okuyan tüm öğrencilerin başvurularını bekliyoruz.
  • Staj süresi en az 20, en çok 30 iş günüdür.
  • Staj dönemi 4 aya yayılmış olup 15 Haziran – 15 Temmuz, 15 Temmuz – 15 Ağustos ve15 Ağustos – 15 Eylül aralığına göre staj döneminizi seçmelisiniz.
  • Zorunlu Staj başvuruları kabul edilmektedir.
  • Zorunlu stajın olmaması durumunda, okulun SGK’yı karşılaması halinde stajyer alımı gerçekleştirilecektir.

Şişecam Staj

Şişecam Topluluğu’nun İstanbul Genel Müdürlük Birimlerinde ve Türkiye’de farklı şehirlerde yer alan fabrikalarında yaz stajını gerçekleştirmek için seni de aramıza bekliyoruz. 

Fabrika’da gerçekleştireceğin stajınla farklı üretim şekillerini gözlemleme şansı yakalayabilir, fabrikada bir gün nasıl geçer sorusunu yerinde deneyimleyebilirsin.

Genel Müdürlük’te gerçekleştireceğin stajında ise Tedarik Zinciri, Pazarlama, Satış, Finans, İnsan Kaynakları, Satın Alma, Bilgi Teknolojileri gibi bölümler nasıl çalışır, neler yapar yerinde gözlemleyerek bu ekiplerin bir üyesi olabilirsin.

Şişecam staj başvurusu için buraya tıklayın!