Türkiye’nin Sütçüsü sloganı ile hizmet vermeye devam eden ve Türkiye’nin en büyük markalarından biri olan Sütaş’a staj başvurusu yapmak isterseniz, bu yazımızda detayları görebilir ve vereceğimiz link üzerinden Sütaş staj ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Sütaş Hakkında Genel Bilgilendirme

4.000’e yakın çalışan sayısına ulaşan Sütaş, 1974 yılında kurulmuştur. 

Sütaş, süt gibi son derece değerli ve hassas bir hammadde ile çalışmanın gereği olarak, kaliteyi, yalnızca ürünlerin üretimi sırasında değil, tedarik, üretim ve dağıtım zincirinin tamamında yönetir.

Sütaş, kalite politikası gereği, hammadde olarak kullandığı sütün kalitesini ve verimliliğini artırmaya yönelik ve kendine özgü bir iş modeline sahiptir. Bu çerçevede, sür üreticilerine ve girişimcilere ücretsiz eğitim verir ve sektöre nitelikli eleman yetiştirmeye yönelik eğitim programları düzenler. Sütaş’ta insan kaynakları stratejik bir rol üstlenir, proaktif ve yenilikçi yaklaşımıyla, şirketimizin stratejik kararlarında etkin bir yapıdadır. 

Sütaş Staj Programları

Sütaş farklı departmanlar ve farklı görevler için stajyer alımı yaparak, kendisi için nitelikli personel yetiştirmeye çalışmaktadır. Staj programları hem halen öğrenci olan hem de yeni mezun kişiler için uygulanmaktadır. Staj başvuruları içerisinde genellik aşağıdaki özelliklerin olması fayda sağlamaktadır.

– İyi düzeyde İngilizce bilgisi,

– İletişim yeteneği yüksek,

– Genel Merkezdeki pozisyonlar için tercihen İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden.

Sütaş Staj Başvurusu yapmak ve yayında olan Staj İlanlarını incelemek için buraya tıklayın