Tav Havalimanları İşletmesi’ne staj başvurusu yapmak ve bu alanda bir kariyere adım atmak istiyorsanız, sayfamızda ilgili detayları bulabilir ve staj başvurunuzu vereceğimiz linke tıklayarak tamamlayabilirsiniz.

Tav Havalimanları Hakkında Bilgiler

TAV Havalimanları dünyanın en zorlu sektörlerinden biri olan havalimanı işletmeciliğinde bilgi birikimi, deneyim ve yaratıcılıkla yazılmış bir başarı hikâyesidir. TAV’ın tarihi, 1997’de İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ihalesiyle başladı. TAV Havalimanları Holding, ihaleyi kazanan Tepe ve Akfen Grupları’nın ortak girişimi olarak kuruldu. Kısa süre içinde sektöründe büyük bir başarı öyküsüne dönüşen TAV, sahip olduğu bilgi birikimi, yüksek nitelikli insan kaynağı ve ileri teknolojisiyle hem havalimanı yapım projelerinde hem de havalimanı işletmeciliği gibi yepyeni bir alanda küresel bir marka konumuna geldi.

TAV, benimsediği hedefler doğrultusunda 2006 yılında yeniden yapılanarak “işletme” ve “yapım” faaliyetlerini, TAV Havalimanları Holding ve TAV İnşaat olarak düzenledi. Bu düzenlemenin ardından TAV Havalimanları Holding, Şubat 2007’de halka arz edildi. Mayıs 2012’de TAV Havalimanları’nın yüzde 38 hissesinin Aéroports de Paris Grubu’na devrine ilişkin işlem tamamlandı.

Tav Havalimanları Staj Başvurusu 2015

TAV’ın küresel pazardaki yerinde, Kuruluş’un gelecekteki liderlerinin gerekli becerilerini tanımlamak, ölçmek ve geliştirmek, özellikle değişen küresel stratejileri ve iş fırsatlarını benimsemek ve cevap vermek adına büyük önem taşır. TAV Grubu’nun çalışmalarını uluslararası ölçekte gerçekleştirmesi nedeniyle, bilgi birikiminin transferi ve yurtdışı operasyonlarındaki anahtar işlevlerin yerine getirilmesi bazı çalışanların “expat” olarak görevlendirilmesini gerektirmektedir.

Kurum kültürünün yerleştirilmesi amacıyla yapılan yurt dışı yerleştirmeler, kurum içindeki üstün performanslı kişilerin kariyer planlamalarında önemli yer tutar. Aranan özellikler, adayın teknik bilgi birikimi, beceri ve yetkinlikler, sosyal beceriler, kültürel uyumluluk ve kurumu temsil edebilme yetileridir.

Tunus, Makedonya ve Gürcistan’da işletilen terminallerde görev yapan, kendi bünyemizden yetişmiş olan Türk yöneticiler aracılığıyla yurt dışındaki işletmelerimize know-how transferi gerçekleştirilmektedir.

Tav Stajyer Alımı İlanı

Genel Nitelikler:

  • Lise öğrencisi
  • Kış dönemi boyunca staj zorunluluğu olan
  • Haftanın 3 günü devam edebilecek
  • Tercihen MS Office programlarını kullanabilen
  • İletişim yeteneği kuvvetli ve takım çalışmasına yatkın

İş tanımı

  • İş tanımı ilgili bölümlerin ihtiyaçlarına paralel olarak değişecektir.

Tav staj başvurusu için hemen buraya tıkla!

staj-basvurusu-2015