TBWA İstanbul’a staj başvurusu yapmak ve kariyerinizi reklam sektöründe geliştirmek istiyorsanız, sayfamızda gerekli bilgileri bulabilir ve staj başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

TBWA Hakkında Bilmeniz Gerekenler

TBWA Dünya’nın en büyük iletişim gruplarından Omnicom Group’un şirketidir ve 1970 yılında kurulmuştur. 

TBWA, 100 ülkedeki 254 ofisi ve 11.000’in üzerinde çalışanıyla dünyanın önde gelen iletişim networkleri arasında yer almaktadır.

TBWA \ ISTANBUL ofisinin kuruluşu bugünkü Ajans Başkanı ve Yönetici Ortak Cem Topçuoğlu’nun liderliğinde 1999 yılında gerçekleşmiştir. TBWA \ ISTANBUL hem uluslararası, hem lokal olmak üzere sektöründe tanınmış çok sayıda markaya hizmet vermektedir.

Felsefesi kuralları değiştirin olan TBWA’ya staj başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki şartları sağlamanız da gerekmektedir.

  • En az 1 yıllık iş tecrübesi,
  • After Effects programı bilgisi,
  • Final Cut programı bilgisi,
  • Premier programı bilgisi.

Yetenekli çalışanlardan oluşan TBWA, bireysel farklılığa değer verir, çünkü farklılık topluluğumuza zenginlik katar & fikirlerimizin kalitesini yükseltir.

TBWA çalışanları diğerlerinden farklıdır. Devamlı meydan okur, dünyayı değiştirebilecek fikirler peşinden koşar, bunları gerçekleştirecek enerjiye sahiptir. Sonunda, tek kahramanın “Fikir” olduğunu bilir ve tek ödülü müşterileri için yarattığı başarıdır.

TBWA İstanbul staj başvurusu için hemen buraya tıkla!

staj-basvurusu-2015