Havacılık alanında bir kariyer planlıyorsanız, TEI Tusaş staj başvurusu için bilgileri sayfamızda bulabilir ve vereceğimiz link üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Tei Tusaş Hakkında Genel Bilgiler

TEI 1985 yılında; Türk Hava Kuvvetleri envanterine girecek F-16 uçağı ve bu uçağa güç veren F110 motorunun Türk Savunma Sanayiine kazandıracağı yüksek teknolojiler kapsamında stratejik bir iş modeli olarak kurulmuştur. Kuruluş amacı, uçak motorlarının ve diğer gaz türbinli motorların Ar-Ge, tasarım, üretim, bakım, onarım, revizyon, modifikasyon ve modernizasyonu konularında Türkiye’de modern bir uçak motor endüstrisinin kurulması, işletilmesi ve idamesidir.

TEI’nin %50,5’lik hissesi TUSAŞ-Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.’ye, %46,2’lik hissesi General Electric şirketine, %3.3’lük hissesi ise Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı ve Türk Hava Kurumu’na aittir.

Vizyonunu “dünya çapında, yüksek kalitede, rekabet edebilir bir uçak motoru ana üreticisi olmak” şeklinde belirleyen TEI’nin misyonu ise, “havacılık ve uzay sanayisinin teknolojik temelini geliştirecek üstünlükte ürün ve hizmet sağlayarak ülkemizde kalıcı bir uçak motor sanayisi oluşturmak”tır.

TEI Tusaş Staj Başvurusu 2015

Havacılık sektöründe bilmek istediklerin için kariyerinde yeni bir pencere açacağın bu staj döneminde, aynı zamanda mesleki ve kişisel gelişimin için önemli bir adım atacaksın.

Senin için özel olarak hazırlanan e-learning eğitimlerine online olarak ulaşabilecek ,staj süresince bir proje takımının içerisinde yer alacaksın. Senin gözünden TEI’yi dinlemek için sabırsızlanıyoruz.

Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler ve Mühendislik fakültelerindeki bölümlerin 3. ve 4. sınıfta okuyan tüm öğrencilerimizin başvurularını 01 Ocak – 31 Mart 2015 tarihleri arasında bekliyoruz. Stajlarımız 3 ana dönemde gerçekleşmekte olup (08 Haziran- 03 Temmuz, 06 Temmuz-04 Ağustos, 10 Ağustos- 04 Eylül) başvurularınız sırasında tercihlerinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Kariyerin için bir adım at ve hemen başvur!

TEI Tusaş Staj Başvurusu ve yayındaki staj ilanları için buraya tıklayın

staj-basvurusu-2015