THY 2015 yılı için staj başvurusu koşullarını kendi web sitesi üzerinden açıkladı. İlan detaylarını ve THY staj başvurusu için gereken bilgileri, sayfamızda bulabilirsiniz.

THY Staj Başvurusu 2015

2015-2016 Yılı Staj Başvuruları Hakkında Duyuru

THY Lise Stajyeri Alımı 2015

Ortaklığımızda lise stajyer başvuruları, mesleki ve teknik eğitim veren liselerin okul müdürlüklerinin staj@thy.com adresine kontenjan talebinde bulunmasıyla kabul edillir.
Yeni dönem stajyer kabul takvimi aşağıdaki gibidir:
Kurumsal başvurular 13-17 Nisan 2015 tarihleri arasında kabul edilecek olup, bu tarihler dışında yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
20-26 Nisan 2015 tarihleri arasında kontenjanlar belirlenerek okullara bildirilecek ve okullar kendilerine iletilen kontenjan dâhilinde öğrenci isimlerini staj@thy.com e-mail adresine gönderecektir.
Kabul edilen öğrenciler, 18 Mayıs 2015 tarihine kadar okul müdürlüklerine bildirilecektir.

THY Üniversite Stajyeri Alımı 2015

Ortaklığımızda üniversite stajyer alımları, yalnızca Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yönlendirilen Havacılık okulları kapsamında yapılmaktadır.
Havacılık bölümlerinde okuyan öğrencilerin başvuruları http://havacilikstaj.anadolu.edu.tr/ adresi üzerinden alınır.
Yerleştirme işlemleri SHGM’nin oluşturduğu yeni bir program aracılığıyla otomatik olarak yapılır. Konuyla ilgili detaylı bilgi okulların ilgili birimlerinden talep edilebilir.
Ortaklığımıza yapılan bireysel staj başvuruları dikkate alınmamaktadır.
İlgi ve anlayışınız için teşekkür eder, kariyer hayatınızda başarılar dileriz.

Yayındaki Staj İlanları için hemen buraya tıkla!

staj-basvurusu-2015