Toyota’ya staj başvurusu yapmak ve 2015 yaz döneminde stajınızı yapmak istiyorsanız, bu sayfamızda detayları bulabilir ve vereceğimiz link üzerinden staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

Toyota Türkiye Yaz Stajı

Toyota’da üniversite ögrencilerine yönelik gerçekleştirilen Yaz Staj Programı ile üniversite-şirket işbirliği sağlanarak gerek ögrencilerin teorik bilgilerini uygulamalarına gerekse potansiyeli yüksek kişilerin belirlenip, istihdam kaynaklarının zenginleşmesi amaçlanmıştır.

Staj dönemi Haziran-Eylül ayları arasında birer aylık dönemler halinde belirlenmiştir, kontenjanlar ilgili departmanın ihtiyacına göre şekillenir. Yaz staj programına dahil olabilmek için kişinin üniversite ögrencisi olması ve zorunlu stajının olması temel şartları oluşturur. İlgili departmanın ihtiyacına göre başka nitelikler de aranılabilir. Mayıs ayında İnsan Kaynakları’nın yürüttüğü staj görüşmeleri sonucu stajı onaylanan ögrenciler gerekli belgeleri ve şartları sağlayarak belirlenen dönemlerde stajlarına başlar.

Toyota Türkiye Kış Stajı

Toyota’da meslek ve ticaret lisesi son sınıf ögrencilerine yönelik gerçekleştirilen Kış Staj Programı lise yönetimi ve şirket işbirliği ile yürütülür. Okul yönetimi tarafından Toyota’ya yönlendirilen lise öğrencileri İnsan Kaynakları Bölümü tarafından değerlendirilir ve uygun görülen öğrenciler kontenjanlar dahilinde Kış Staj Programı’na kabul edilir. Öğrenim dönemiyle birlikte başlayan staj, haftada üç gün Toyota’da olmak koşuluyla okullar kapanıncaya kadar sürer.

Toyota 2015 Yaz Stajı Başvuru Şartları

– Üniversitelerin 2. ve 3.sınıf öğrencisi olmak,

– Üniversite tarafından zorunlu stajı bulunan,

– İyi düzeyde İngilizce bilmek,

– 20 günlük staj süresince İzmit ve Adapazarı bölgesinde ikamet edebiliyor olmak.

Toyota staj başvurusu için buraya tıklayın

staj-basvurusu-2015