Turkcell’e staj başvurusu yapmak istiyorsanız, 2015 yılı için yayınlanan Turkcell PAF Takımı ilanının detaylarını sayfamızda görebilir ve vereceğimiz link üzerinden Turkcell staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

Turkcell 2015 yılı için 250 Stajyer Alımı Yapacak

Turkcell’in gençleri iş hayatına hazırlamak ve şirkete kazandırmak amacıyla geliştirdiği staj programı Turkcell PAF (Profesyonelliğe Adım Formasyonu) takımına katılmak için başvurular 5 Ocak’ta başlıyor. Seçilen 250 stajyer, 2015 yılı süresünce Turkcell’de staj yapma hakkı kazanacak. Yaz döneminde 2 ay staj yapacak olan kişilerden başarılı olanlara, 3. sınıf öğrencilerine part time, 4. sınıf öğrencilerine ise tam zamanlı iş imkanı da staj sonrasında sunulabiliyor. 

Turkcell staj başvurusu için öncelikle üniversitelere asılan staj ilanlarındaki QR kodlu afişler yol gösterecek. QR kodların yönlendirecekleri web sitesi üzerinden ilk başvurular toplanacak.

Sonrasında olumlu bulunan adaylar online bir oyuna yönlendirilecekler. Oyunu başarı ile tamamlayan kişiler, kendilerine gönderilen video soruları yine video ortamında cevaplayarak Turkcell İnsan Kaynakları ekibine iletecekler. Son aşamada ise yüz yüze mülakatlar gerçekleştirilecek.

Turkcell Staj Başvurusu Koşulları

– Yaratıcı, sıra dışı, eğlenceli, sosyal ve meraklı,
– Üniversitelerin fen-edebiyat, işletme, iktisadi ve idari bilimler, siyasal bilimler fakültelerinde ve mühendislik fakültelerinin bilgisayar mühendisliği, elektrik & elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, telekomünikasyon mühendisliği, matematik mühendisliği, endüstri mühendisliği, yazılım mühendisliği, yönetim bilişim sistemleri, işletme mühendisliği vb bölümlerinde öğrenim gören,
– Başvuru sırasında 3.- 4. sınıf ya da yüksek lisans öğrencisi olan,
– İyi derecede İngilizce bilen,
– Tercihen staj ya da yarı zamanlı çalışma tecrübesine sahip,
– Tercihen burs ve değişim programlarına katılmış kişiler başvurabiliyor.

Turkcell Staj Başvurusu