Dünya’nın dev markalarından Unilever’e staj başvurusu yapmak istiyorsanız, 2015 için yayınlanan staj ilanının detaylarını bu sayfamızda görebilir ve verdiğimiz link üzerinden staj başvurunuzu yapabilirsiniz.

Unilever Hakkında Genel Bilgiler

Günde 160 milyon kez, birileri bir Unilever ürününü tercih ediyor. – sloganı ile hizmetlerine devam eden Unilever’in Türkiye ofisi Saray Mah., Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:13, 34768 Ümraniye/İstanbul adresinde bulunuyor. Unilever’e ait en bilinen markalar ise Algida, Knorr, Calve, Lipton, Sana, OMO, DOVE, Elidor, Rexona ve Signal ilk başta akla gelenler.

Unilever olarak bu topraklardaki tarihimiz, Sunlight markalı sabun gibi ürünlerimizle yüzyıla yakın bir geçmişe dayanıyor. 1924 yılında G&A Baker Limited şirketiyle tanıştığımız Türkiye’de, ilk yatırımımız, 1952’de İstanbul/Bakırköy’de kurulan SANA fabrikasıyla gerçekleşti. Bu yatırımla ülkemiz için katma değer ve istihdam yaratmaya başlarken, bu misyonu hala aynı kararlılık ve özveriyle sürdürüyoruz. Unilever Türkiye olarak, bugün 8 fabrika yatırımımız, 5.000’i aşkın çalışanımız ve 34 ülkeye ihracatımızla Türkiye ekonomisine katma değer sağlıyoruz. Pazara sunduğumuz markalarla Türkiye’de her ay 51 milyon tüketicinin yaşamının bir parçası olarak yer alıyoruz. Tüm faaliyetlerimizde Türkiye insanının iyilik ve esenliğini ön planda tutuyoruz.

Unilever olarak 400’ü aşkın markaya sahibiz ve bunlardan 14’ü yılda 1 milyar avroyu aşkın bir satış rakamına ulaşıyor.

Unilever Staj Başvurusu 2015

Unilever staj ilanını Unilever Leadership Internship Programme adı ile yayına aldı. Unilever’de 2015 yılı içerisinde bir staj yapma fikriniz varsa, bunun için son başvuru tarihi 30 Ocak 2015.

unilever-staj-basvurusu

Unilever staj başvurusu ve yayındaki ilanları için buraya tıklayın.

staj-basvurusu-2015