YapıKredi staj başvurusu başlıyor!

YapıKredi’ta staj imkanı için öğrenciler YapıKredi’ın web sitesinden veya diğer başvuru kaynaklarından staj başvurusu yapabilecekler. YapıKredi staj ilanlarını haberimiz devamında bulabilirsiniz.

Öğrenciler

Finans sektöründe “Sektörün en iyi bankacılarını yetiştirme” vizyonu ile hem şube hem genel müdürlük pozisyonları için yetenekli üniversite öğrencileri ile buluşmayı hedefliyoruz.

Bu yüzden doğru yetenekleri doğru zamanda Yapı Kredi’ye kazandırabilmek için üniversitelerle olan ilişkilerimize çok önem veriyor ve Türkiye’deki bazı üniversiteler ile birlikte çalışıyoruz.

Öğrencilerle olan ilişkilerimiz kapsamında:

  • Üniversitelerin ve ticaret liselerinin öğrencilerine Yapı Kredi’de staj imkânı yaratıyoruz.
  • Uluslar arası ve Türkiye kapsamında aktivitelerini yürüten öğrenci birlikleri ve sivil toplum örgütleri ile birliktelikler kurarak çalışmalarını destekliyoruz.
  • Üniversitelerden gelen söyleşi, seminer ve eğitim davetlerine mümkün olduğunca katılmaya çalışıyoruz

Yapı kredi staj başvuru haberleri ile staj programı hakkında her şeyi öğrenebilirsiniz. Bu sebepten dolayı staj yapacağınız bankamız sizleri banka sistemi hakkında geniş bilgi sahibi yapacaktır. Çalışmak istediğiniz sektörü yakından tanımak için ele geçmiş fırsatların arasında en iyisi staj programlarıdır. Bankamız üniversite ve ticaret liselerine staj imkânı tanıyor.

Finans sektöründe geleceğin en iyi bankacılarını yetiştirmek adına geliştirdiğimiz projede hem şube hem de genel müdürlük birimlerimiz için yetenekli üniversite öğrencilerimizi staj programımıza davet ediyoruz. Yapı kredi staj başvuru ilanları için sayfamızdan tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Yapı Kredi Staj Başvurusu için tıklayınız.