Yataş’a staj başvurusu yapmak istiyorsanız, 2015 yılına ait staj ilanı detaylarını bu sayfamızda bulabilir ve vereceğimiz link üzerinden staj başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Yataş Hakkında Genel Bilgiler

Yataş’ın temelini oluşturan Süntaş A.Ş., 1976 yılında kurulmuş, Anadolu’nun ilk sünger fabrikasıdır. 1979 yılında tesis yatırımlarını büyüterek süngerin yanı sıra süngerli yatak üretimine de başlayan şirketimiz; 1981 yılında yaylı yatak üretimi, 1987 yılında ev tekstili ürünleri, 1993 yılında sofabed ( yataklı kanepe ) ve koltuk takımları üretimine başlayarak ürün gamını geliştirmiş ve markamıza olan güveni, zengin hizmet anlayışı ve kalitesiyle pekiştirmiştir. 
 
2010 yılında, dünyanın 48 ülkesinde faaliyet gösteren bağımsız bir marka değerlendirme kuruluşu olan Superbrands tarafından, Türkiye’nin “süper markası” olarak seçilen Yataş, her geçen yıl dünyaya yayılmaya devam ediyor. Dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapan Yataş; kalitesi, yenilikçi ve fonksiyonel tasarım anlayışı ile değişiyor ve gelişiyor.

Yataş Staj Başvurusu 2015

Alanında ‘İLK’ lerin öncüsü YATAŞ’ın Kartal da yer alan Genel Müdürlüğünde görev almak üzere, aşağıda belirtilen özelliklerde Uzun Dönem Stajyerler arıyoruz.

  • Üniversitelerin tercihen Çalışma Ekonomisi, İnsan Kaynakları, İşletme, İşletme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği bölümlerinde okuyan,
  • Haftada en az 3 gün staja devam edebilecek,
  • İnsan Kaynakları, Muhasebe, Satınalma vb kariyer yapmayı hedefleyen,
  • İletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına yatkın,
  • Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
  • İstanbul Anadolu Yakasında ikamet eden ‘Uzun Dönem Stajyerler’ arıyoruz.


İş Tanımı

Başvurular esnasında önyazınıza hangi departmanda staj yapmak istediğinizi ve stajınızın zorunlu olup olmadığını yazmanızı rica ediyoruz.

Yataş Staj Başvurusu için hemen buraya tıklayın!

staj-basvurusu-2015