Ziraat Bankası staj başvurusu yapmak istiyorsanız, bu sayfamızda staj başvuru süreci ile ilgili birçok bilgiyi bulabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın kariyer sayfasında, ne yazık ki stajyer alımları ile ilgili herhangi bir bilgi yer almamaktadır.

Kurumsal şirketlerin, kendi kariyer sayfalarında işe alımları ile ilgili bilgi vermemeleri, internetinde çöplüğe dönmesine sebep oluyor. Ancak biz sizlerin işine yarayacak bilgiler vermeye çalışacağız.

ziraat-bankasi-staj-ilanlari
Ziraat Bankası Staj

Ziraat Bankası Staj Başvurusu

Ziraat Bankası hem staj başvurusu hem de normal iş başvurusu süreci için, kendisine ait websitesinin duyurular kısmını kullanmaktadır. Bu duyurular arasında staj süreçleri ile ilgili bilgiler ya da yayınlanmış bir ilan varsa, inceleyerek talimatları takip edebilirsiniz.

Ancak bu sayfa üzerinde herhangi bir bilgi yoksa, internet üzerindeki diğer sitelere ve verdikleri linklere aldanmamalısınız. Ziraat Bankası açtığı tüm işe alım ilanları ve pozisyonlar için, sınav tarihlerini de aynı sayfa üzerinde duyurmaktadır.

Ziraat Bankası hem lise hem de üniversite öğrencileri için staj imkanı sunmaktadır. Her iki programda da farklı temel özellikleri sağlayan kişiler, staja kabul edilmektedir.

Ziraat Bankası staj başvurusu için buraya tıklayın!